Ukaż swoje kolory, wyróżnij się na tle innych firm!

Sprawdzone urządzenia odpylające

Artur Majewski 2019-04-02 0 komentarzy
Wpis

Działanie odpylaczy

Urządzenia odpylające, to urządzenia proste i mające niewielkie rozmiary, a ich działanie jest bardzo skuteczne. Zastosowanie tego typu sprzętu, wpływa na ochronę powietrza dzięki ogólnie znanym zasadom fizyki. Mechanizm działania, polega na neutralizowaniu cząstek stałych z gazów. Zanieczyszczone powietrze wpada do cylindrów i zaczyna w nich wirować, następnie ciężkie elementy obijają się o ścianki boczne urządzenia i ich prędkość natychmiast spada. Dzięki grawitacji, są ściągane na sam dół, a oczyszczone gazy ulatują do góry.

Firma INSTAL-FILTER SA, działa na rynku od lat i proponuje swoim klientom nie tylko gotowe produkty, ale również specjalnie projektuje i konstruuje dedykowane systemy odpylania. W swojej ofercie ma bardzo wiele, różnego typu odpylaczy, a wśród nich:

Cyklony bateryjne CE/S (składa się z kilku odpylających cyklonów, mają bardzo dużą skuteczność. Mogą być wykonane w różnych rozmiarach i z odmiennych materiałów)

Cyklony pojedyncze CO (w tym modelu jest zastosowany jeden cyklon, mogą jednak być składane modułowo, tworząc większe grupy)

Cyklony poziome CP (pojedyncze, ale mające poziomy ciąg odpylający. Sprawdzają się z miejscach, gdzie nie ma zbyt dużo wolnej przestrzeni)

Multicyklony poziome typu MOS (składające się z kilku komór odpylających, niezwykle skuteczne i dzięki odwróconej konstrukcji, zajmujące niewiele miejsca)

Odpylacze komorowe typu OK (idealne do wstępnego procesu odpylania. Usuwają duże elementy i pozwalają na lepszą żywotność filtra)

Iskrowniki typu IS (dogaszają odpylone żarzące się pyły, które są tworzone w momencie poboru gazów spalinowych)

Klient, który nie wie jakie rozwiązanie wybrać może liczyć na wsparcie profesjonalistów, pracujących we wspomnianej firmie.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!