Ukaż swoje kolory, wyróżnij się na tle innych firm!

paleciak długi

Dagmara Brzezińska 2019-03-11 0 komentarzy
paleciak długi

Są dwa sposoby na oszczędzanie przy zakupach sprzętu dla swojej firmy. Można liczyć na korzystne ceny regularne bądź okazyjne promocje obniżające koszty wybranych produktów, czasem o kilkadziesiąt, a czasem nawet o kilkaset złotych. Wystarczy na bieżąco śledzić różne oferty i planować zakupy z wyprzedzeniem. Czas działa tutaj na korzyść przedsiębiorcy. Na przykład, jeśli potrzebny jest paleciak długi od zaraz, większość właścicieli firm wybiera kompromis. Nie chcąc zbyt długo czekać i analizować wyboru, decydują się na jedną z pierwszych aktualnie dostępnych ofert, byle szybciej i sprawniej. Jeśli wcześniej przewidzą konieczność zakupu, będą mieć znacznie większe pole działania.

Pracownicy sklepu TM24.pl zauważają, że w procesie zakupu bardzo ważne jest sprawdzanie specyfikacji i charakterystyki danego modelu. Jeśli chodzi o wózki paletowe, sprawdza się takie parametry jak: udźwig nominalny, długość wideł, szerokość zewnętrzna wideł, wysokość podnoszenia oraz rodzaj kół (przy widach i przy dyszlu). Najpopularniejszy udźwig wózków paletowych wynosi 2500 kilogramów.

Współczesne paleciaki mają bardzo dobrą jakość. Wystarczy kupować w wiarygodnych sklepach, które współpracują z dobrymi producentami. Takie firmy zdają sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką jest dostarczanie sprzętów do pracy. Muszą być one zgodne z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, a także zapewniać jak największą funkcjonalność obsługi. Przykładowe produkty można obejrzeć w katalogu na stronie internetowej pod adresem tm24.pl. Znajdują się tam także przenośniki, urządzenia transportowe, pomosty i podesty robocze.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!