Ukaż swoje kolory, wyróżnij się na tle innych firm!

Licówki porcelanowe - kiedy ich potrzebujesz?

Kazimierz Rutkowski 2019-05-16 0 komentarzy
Licówki porcelanowe - kiedy ich potrzebujesz?

Licówki porcelanowe są stosunkowo mało inwazyjnym sposobem na uzyskanie estetycznego, pełnego uśmiechu bez konieczności wstawiania sztucznych zębów. To bardziej korekcja, działanie estetyczne, które ma poprawić obecny stan uzębienia. Dlatego decydują się na niego pacjenci, których zęby są ciemne i przebarwione, częściowo zniszczone i złamane lub po prostu nie wyglądają najlepiej ze względu na kształt albo zbyt duże szpary.

Licówki porcelanowe w Warszawie można założyć w gabinecie stomatologii estetycznej qdent.pl. Ale czym właściwie one są? W zasadzie małym listkiem z porcelany, który jest trwale przyklejany do zewnętrznej powierzchni zęba. Ze względu na swoją charakterystykę licówka sprawia, że nie widać już przebarwień, pęknięć, ubytków czy diastemy. Sam zabieg dla profesjonalisty z warszawskiego gabinetu nie jest skomplikowany, choć wymaga dużego skupienia i maksymalnej precyzji.

Pierwszym krokiem jest odpowiednia obróbka zęba, który ma zostać „upiększony”. Specjalne wyciski trafiają do laboratorium, gdzie protetyk przygotowuje odpowiednią, dokładnie dopasowaną licówkę. Tymczasem pacjent może chodzić z tymczasowym uzupełnieniem ubytku. Założenie gotowej licówki następuje poprzez przyklejenie, a raczej zacementowanie na zewnętrznej części zęba.

Warto wiedzieć, że najszybciej zakłada się licówki na możliwie zdrowych zębach. Wtedy pożądany efekt wizualny jest kwestią w zasadzie dwóch wizyt. Najładniejsze uzupełnienie licówkami porcelanowymi jest stosowane zarówno na kłach, jak i siekaczach. Niezależnie od rodzaju prac warszawska klinika dentystyczna poleca się pacjentom. Dlaczego warto się do niej udać? Nie tylko ze względu na wysoką jakość świadczonych usług i duże doświadczenie, ale również z uwagi na korzystne ceny.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!