Ukaż swoje kolory, wyróżnij się na tle innych firm!

Gablota szklana wisząca - jak wybrać?

Marika Kubiak 2019-02-07 0 komentarzy
Wpis

W kategorii środków prezentacji wizualnych ciężko znaleźć bardziej kompetentnego producenta niż Arte-Bis. Wieloletnie doświadczenie i setki aplikacji zarówno dla klientów indywidualnych, biznesowych, jak i instytucji publicznych to fundament, na którym nabudowana jest bogata oferta. Jednym z najpopularniejszych produktów jest gablota szklana wisząca. Dzięki dużej dostępności w szerokiej rozmiarówce, a także solidnemu i bezpiecznemu wykonaniu, gabloty cieszą się bardzo dużą renomą wśród klientów.

Gablota to doskonałe rozwiązanie, kiedy w efektywny i atrakcyjny wizualnie sposób chce się wyeksponować materiały, które są płaskie, lub mają niewielką objętość, jak np. fotografie, dyplomy, ogłoszenia, małe eksponaty czy drobne pamiątki.

Ekspozycja tego typu przyciąga wzrok, zwracając uwagę na istotne elementy zawarte w środku. Równocześnie są one odpowiednio zabezpieczone i pozostają poza zasięgiem osób niepowołanych.

Szczególnie aspekt bezpieczeństwa jest wart podkreślenia. Największa liczba aplikacji dotyczy szkoły, a więc miejsca o specyficznych wymogach względem bezpieczeństwa właśnie. Proponowane model posiadają szereg udogodnień konstrukcyjnych, które uwzględniają przeznaczenie do pracy w wymagającym otoczeniu dzieci. Zastosowane szkło akrylowe odznacza się dużą wytrzymałością, a jego zbicie minimalizuje ryzyko pocięcia czy innych uszkodzeń ciała. Ramy natomiast posiadają zaokrąglone głowice, w trosce o głowy nie tylko najlepszych uczniów.

Doskonałym uzupełnieniem gablot są tablice magnetyczne z oferty sklepu, które wzbogacają produkt o dodatkową funkcjonalność.
 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!